Disney Lorcana - Rise of the Floodborn Booster

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(12)Počet hvězdiček je 5 z 5
Akce -8% Omezené množství

Bohužel, ne každý produkt má od výrobce ideální balení. Technologie výroby krabic i balení folií se průběžně mění mezi edicemi a někdy i šaržemi.

U všech produktů s poškozeným balením je obsah balení ve 100% stavu. Zboží je nové, nerozbalené, poškození zpravidla nejsou natolik zásadní, aby došlo k poškození obsahu.
Původní cena 125 Kč. Ušetříte 8% (10 Kč) 115 Kč s DPH
Brzy dorazí Sledovat dostupnost - Očekáváme v průběhu 2-5 pracovních dnů

Booster s Lorcanou od Disneyho - Rise of the Floodborn. Více

Kód produktu: 00094 Doprava a platba

Disney Lorcana

Booster s Lorcanou od Disneyho - Rise of the Floodborn.

Seznamte se s Lorcanou, senzační hrou Trading Card Game od společnosti Disney. Sbírejte a hrajte s nádherně ilustrovanými postavičkami od Disneyho, jako je Mickey Mouse, Elsa z filmu Frozen a Simba ze Lvího krále!
Ve hře Disney Lorcana hrajete za Illumineera, hrdinu s fantastickou představivostí. Vybaven kouzelným štětcem a kouzelnou knihou můžeš oživit různé barvy inkoustu v podobě klasických Disney postaviček a kouzelných zaklínadel! Splňte si své sny s Disney Lorcana ; sběratelskou karetní hrou pro malé i velké.

Boostery jsou ideálním produktem pro rozšíření vaší sbírky karet Disney Lorcana. V boosterech zaručeně otevřete dvě vzácné karty a jednu kartu z fólie. K dispozici je celkem šest různých rarit. Možná otevřete tajnou vzácnost, nejvzácnější karty, které můžete v boosteru najít. Sbírejte, obchodujte, sestavujte si vlastní balíčky a hrajte s kartami z těchto boosterů!

Obsah balení Boosteru:

- 1 foilovou kartu, která může být libovolné rarity.
- 2 vzácné, supervzácné nebo legendární karty s možností získat tajnou vzácnost!
- 3 neobvyklé karty.
- 6 běžných karet.

Parametry
Expanze Rise of the Floodborn
Balíčky v sadě 1
Formát Booster Pack

Alternativní produkty8