Pokémon TCG Boltund V Box

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(3)Počet hvězdiček je 5 z 5

Bohužel, ne každý produkt má od výrobce ideální balení. Technologie výroby krabic i balení folií se průběžně mění mezi edicemi a někdy i šaržemi.

U všech produktů s poškozeným balením je obsah balení ve 100% stavu. Zboží je nové, nerozbalené, poškození zpravidla nejsou natolik zásadní, aby došlo k poškození obsahu.
525 Kč s DPH
Brzy dorazí Sledovat dostupnost - Očekáváme v průběhu 2-5 pracovních dnů
ks

Představujeme vám Pokémon Boltund V Box, exkluzivní dárek pro fanoušky karetní hry Pokémon TCG. Tento box je ideálním způsobem, jak přidat do vaší sbírky silnou kartu bleskového Pokémona Boltund V. V rámci tohoto balení naleznete dvě speciální foilové promo karty, Boltund V a Wooloo, a také velkolepou obří Jumbo kartu Boltund V, unikátní pro tento produkt. Více

Kód produktu: 00159 Doprava a platba

Pokémon

Představujeme vám Pokémon Boltund V Box, exkluzivní dárek pro fanoušky karetní hry Pokémon TCG. Tento box je ideálním způsobem, jak přidat do vaší sbírky silnou kartu bleskového Pokémona Boltund V. V rámci tohoto balení naleznete dvě speciální foilové promo karty, Boltund V a Wooloo, a také velkolepou obří Jumbo kartu Boltund V, unikátní pro tento produkt.

Boltund V Box není jen obyčejný dárek - je to vstupenka do světa bleskových balíčků a rozšíření vaší kolekce Pokémonů. V balení najdete také čtyři doplňkové booster balíčky pro rozšíření vaší hry a speciální kód pro online verzi Pokémon TCG, kde můžete okamžitě využít síly karet Wooloo a Boltund V.

Pokémon V Box přináší nejen vzrušující herní možnosti, ale i šanci na další silné karty Pokémon V nebo GX. Každý booster balíček obsahuje 10 náhodných karet, mezi nimiž může být i vzácná karta, která obohatí váš herní balíček nebo sbírku.

Obsah balení Pokémon Boltund V Box:

  • 1 foilová promo karta Boltund V
  • 1 foilová promo karta Wooloo
  • 1 obří Jumbo karta Boltund V
  • 4 doplňkové booster balíčky – 2x Sword and Shield - Brilliant Stars, 1x Sword and Shield - Fusion Strike a 1x Sword and Shield - Evolving Skies
  • Kód pro online hru, umožňující ihned vyzkoušet kartu Boltund V
Parametry
Expanze Sword & Shield 9 Brilliant StarsSword & Shield 8 Fusion StrikeSword & Shield 7 Evolving Skies
Balíčky v sadě 4
Formát V Box
Stránky výrobce https://pokemon.com/us
Jazyk Angličtina
Vhodný věk od 6 let
Záruka 2 roky

Alternativní produkty9