Pokémon TCG: Scarlet & Violet (SV03.5) 151 Poster Collection

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(18)Počet hvězdiček je 5 z 5
Omezené množství

Bohužel, ne každý produkt má od výrobce ideální balení. Technologie výroby krabic i balení folií se průběžně mění mezi edicemi a někdy i šaržemi.

U všech produktů s poškozeným balením je obsah balení ve 100% stavu. Zboží je nové, nerozbalené, poškození zpravidla nejsou natolik zásadní, aby došlo k poškození obsahu.
385 Kč s DPH
Nedostupné Sledovat dostupnost

Spojte se s původními partner Pokémony - Bulbasaurem, Charmanderem a Squirtlem - a zažijte nový začátek v kouzelném světě Kanto! Toto prémiové balení vám nabízí nejen možnost chytit všech původních 151 Pokémonů, ale také se setkat se starými přáteli a objevit nová dobrodružství. Více

Kód produktu: 83026 Doprava a platba

Pokémon

Spojte se s původními partner Pokémony - Bulbasaurem, Charmanderem a Squirtlem - a zažijte nový začátek v kouzelném světě Kanto! Toto prémiové balení vám nabízí nejen možnost chytit všech původních 151 Pokémonů, ale také se setkat se starými přáteli a objevit nová dobrodružství.

Obsah balení:
3x foilová promo karta Bulbasaur, Charmander a Squirtle
1x plakát Scarlet & Violet—151
3x booster Scarlet & Violet—151
1x přístupový kód pro Pokémon TCG Live

Pokémon TCG: Scarlet & Violet 151 - Poster Collection představuje nejen nové příběhy, ale také vzácné kousky, které by neměly chybět v žádné sbírce.

Parametry
Expanze Scarlet & Violet 3.5 151
Balíčky v sadě 3
Formát Poster Collection
Stránky výrobce https://pokemon.com/us
Jazyk Angličtina
Vhodný věk od 6 let
Záruka 2 roky

Příslušenství2

Alternativní produkty51