Pokémon TCG Shrouded Fable 3-Pack Blister

Bohužel, ne každý produkt má od výrobce ideální balení. Technologie výroby krabic i balení folií se průběžně mění mezi edicemi a někdy i šaržemi.

U všech produktů s poškozeným balením je obsah balení ve 100% stavu. Zboží je nové, nerozbalené, poškození zpravidla nejsou natolik zásadní, aby došlo k poškození obsahu.
295 Kč s DPH
2.8.2024 (U Tebe)
ks

Pověsti kolují a vzpomínky klamou, jak čas běží dál v zemi Kitakami! Připrav se na příchod noci a objev zlou přítomnost, jak Pecharunt ex ovládá Loyal Three - Okidogi ex, Munkidori ex a Fezandipiti ex - k vykonávání jeho zákeřných plánů. Mezitím Revavroom ex připojuje se do sítě, aby se proměnil v typ Lightning, a Kingdra ex dělá královský náraz v Pokémon TCG: Scarlet & Violet—Shrouded Fable! Více

Kód produktu: POK87999 Doprava a platba

Pokémon

Pokémon TCG: Scarlet & Violet—Shrouded Fable 3-Pack Blister

Pověsti kolují a vzpomínky klamou, jak čas běží dál v zemi Kitakami! Připrav se na příchod noci a objev zlou přítomnost, jak Pecharunt ex ovládá Loyal Three - Okidogi ex, Munkidori ex a Fezandipiti ex - k vykonávání jeho zákeřných plánů. Mezitím Revavroom ex připojuje se do sítě, aby se proměnil v typ Lightning, a Kingdra ex dělá královský náraz v Pokémon TCG: Scarlet & Violet—Shrouded Fable!

Co najdeš v každém 3-Pack Blisteru:

  • 3 booster balíčky Scarlet & Violet—Shrouded Fable
  • 1 promo kartu
  • 1 házecí minci

Přidej tuto výjimečnou 3-Pack Blister do své sbírky a rozšiř svou herní sílu s novými Pokémony ex a jejich schopnostmi v expanzi Shrouded Fable!

Parametry
Expanze EN Scarlet & Violet 6.5 Shrouded Fable
Balíčky v sadě 3
Formát 3-Booster Blister
Stránky výrobce https://pokemon.com/us
Jazyk Angličtina
Vhodný věk od 6 let
Záruka 2 roky

Příslušenství7