Pokémon TCG Special Collection Box - Morpeko V-Union

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5

Bohužel, ne každý produkt má od výrobce ideální balení. Technologie výroby krabic i balení folií se průběžně mění mezi edicemi a někdy i šaržemi.

U všech produktů s poškozeným balením je obsah balení ve 100% stavu. Zboží je nové, nerozbalené, poškození zpravidla nejsou natolik zásadní, aby došlo k poškození obsahu.
Běžná cena 699 Kč. Ušetříte 16% (110 Kč) 589 Kč s DPH
Nedostupné Sledovat dostupnost

Objevte jedinečné Pokémon V-Union Special Collection, dokonalý dárek pro hráče a sběratele Pokémon TCG. Tato speciální sada obsahuje čtyři promo karty, které vám umožní sestavit mocného Morpeko V-UNION. Součástí balení jsou také boostery, které rozšíří vaši sbírku a posílí váš herní balíček. Navíc, v balení najdete i velkou Jumbo kartu Morpeko V-UNION a speciální kód pro hraní ve virtuálním světě Pokémon TCG Online. Více

Kód produktu: P00156 Doprava a platba

Pokémon

Objevte jedinečné Pokémon V-Union Special Collection, dokonalý dárek pro hráče a sběratele Pokémon TCG. Tato speciální sada obsahuje čtyři promo karty, které vám umožní sestavit mocného Morpeko V-UNION. Součástí balení jsou také boostery, které rozšíří vaši sbírku a posílí váš herní balíček. Navíc, v balení najdete i velkou Jumbo kartu Morpeko V-UNION a speciální kód pro hraní ve virtuálním světě Pokémon TCG Online.

Pokémon Booster balíčky přinášejí další možnosti pro rozšíření vašich karetních dovedností a sbírky. Každý obsahuje 10 náhodných karet z aktuální edice, včetně alespoň jedné vzácné karty. Máte-li štěstí, objevíte mezi nimi i další silné karty Pokémon V nebo GX!

Obsah balení Pokémon V-Union Special Collection:

  • 4 foilové promo karty pro sestavení Morpeko V-UNION
  • 1 obří Jumbo karta Morpeko V-UNION
  • 1 trenérská Supporter karta Professor Burnet
  • 4 doplňkové booster balíčky – 2x Sword and Shield - Brilliant Stars a 2x Sword and Shield - Fusion Strike
  • Kód pro hru Pokémon TCG Online
Parametry
Expanze EN Sword & Shield 9 Brilliant StarsSword & Shield 8 Fusion Strike
Balíčky v sadě 4
Formát Premium Collection
Stránky výrobce https://pokemon.com/us
Jazyk Angličtina
Vhodný věk od 6 let
Záruka 2 roky

Příslušenství2

Alternativní produkty54