Pokémon TCG Stellar Crown Booster Box Sealed Case

Novinka Předprodej
175 bodů do věrnostního systému Garance nejlepší ceny

Bohužel, ne každý produkt má od výrobce ideální balení. Technologie výroby krabic i balení folií se průběžně mění mezi edicemi a někdy i šaržemi.

U všech produktů s poškozeným balením je obsah balení ve 100% stavu. Zboží je nové, nerozbalené, poškození zpravidla nejsou natolik zásadní, aby došlo k poškození obsahu.
17 590 Kč s DPH
13.9.2024 (U Tebe) - V den vydání u Tebe
ks

Factory Sealed Case (6x)
Probuď skryté síly s booster balíčkem Stellar Crown! Tato epická expanze tě zavede do světa pod povrchem, kde objevíš nové Pokémony ex a jejich úžasné schopnosti. Připoj se k legendárnímu Terapagos a dalším novým Pokémonům ex v této nezapomenutelné expanzi. Více

Kód produktu: P00357 Doprava a platba

Pokémon

Probuď skryté síly s booster balíčkem Stellar Crown! Tato epická expanze tě zavede do světa pod povrchem, kde objevíš nové Pokémony ex a jejich úžasné schopnosti. Připoj se k legendárnímu Terapagos a dalším novým Pokémonům ex v této nezapomenutelné expanzi.

Booster Box obsahuje 36 booster balíčků

Booster balíček je perfektní způsob, jak rozšířit svou sbírku a posílit svůj herní balíček s novými Pokémony a trenérskými kartami. Připrav se na nové strategie a dobrodružství s Pokémon TCG: Scarlet & Violet—Stellar Crown!

Parametry
Expanze EN Scarlet & Violet 7 Stellar Crown
Balíčky v sadě 216
Formát Booster Pack
Stránky výrobce https://pokemon.com/us
Jazyk Angličtina
Vhodný věk od 6 let
Záruka 2 roky

Příslušenství7