Pokémon TCG Twilight Masquerade Elite Trainer Box Case

92 bodů do věrnostního systému

Bohužel, ne každý produkt má od výrobce ideální balení. Technologie výroby krabic i balení folií se průběžně mění mezi edicemi a někdy i šaržemi.

U všech produktů s poškozeným balením je obsah balení ve 100% stavu. Zboží je nové, nerozbalené, poškození zpravidla nejsou natolik zásadní, aby došlo k poškození obsahu.
Původní cena 9 449 Kč. Ušetříte 2% (224 Kč) 9 225 Kč s DPH
Brzy dorazí Sledovat dostupnost - Očekáváme v průběhu 2-5 pracovních dnů
ks

Zažijte kouzelné dobrodružství s Pokémon Scarlet & Violet Twilight Masquerade Elite Trainer Boxem, který obsahuje exkluzivní promo kartu Ogerpon s tyrkysovou maskou. Více

Kód produktu: P00224 Doprava a platba

Pokémon

Zažijte kouzelné dobrodružství s Pokémon Scarlet & Violet Twilight Masquerade Elite Trainer Boxem, který obsahuje exkluzivní promo kartu Ogerpon s tyrkysovou maskou.

Vstupte do mystického království Kitakami, místa, kde lidé a Pokémoni žijí v harmonii s přírodou. Ačkoliv zde panuje soulad, čeká na objevení mnoho nevyřešených záhad! Vyšetřujte legendárního maskovaného Pokémona Ogerpona, jehož existují čtyři různé děsivé verze Tera Pokémon ex. Spojte síly se všemi nově objevenými Pokémony jako jsou Bloodmoon Ursaluna ex a Sinistcha ex nebo s powerhousemi jako Greninja, Dragapult a Magcargo, kteří oslní jako Tera Pokémon ex. Jen společně můžete odhalit tajemství Kitakami!

Twilight Masquerade je oslavou tajemství a napínavého dobrodružství! Odhalíte všechny nové Pokémony a mocné karty ACE SPEC, které tato sada nabízí?

Scarlet & Violet Twilight Masquerade obsahuje více než 160 karet včetně více než 12 zbrusu nových Pokémonů ex, nejméně 30 různých trenérských karet a několik Pokémonů a trenérských karet se speciálními ilustracemi! Navíc každý box Scarlet & Violet Twilight Masquerade zaručeně obsahuje tři foil karty!

Chcete rychle rozšířit svou sbírku Pokémonů? S Elite Trainer Boxem ihned získáte velké množství boosterů! Nyní s devíti boostery místo osmi! Kromě toho je Elite Trainer Box plný dostatečných doplňků pro okamžité začátek hry a spoustu zábavných extra věcí.

Pokémon TCG Twilight Masquerade Elite Trainer Box Case obsahuje 10x Elite Trainer Box

Scarlet & Violet Twilight Masquerade Elite Trainer Box obsahuje:

 • 9 boosterů Scarlet & Violet Twilight Masquerade.
 • 1 promo kartu Ogerpon s tyrkysovou maskou.
 • 45 energijních karet.
 • 65 obalů na karty s potiskem Ogerpona.
 • 6 kostek pro počítání poškození.
 • 1 kostku pro legální hod mincí v turnaji.
 • 2 ukazatele stavu.
 • 1 průvodce hráče pro rozšíření Scarlet & Violet Twilight Masquerade.
 • 1 pravidelník Pokémon Trading Cardgame.
 • 1 kódovou kartu pro Pokémon Trading Cardgame Online.
 • 1 úložný box včetně čtyř dělících karet.
Parametry
Expanze EN Scarlet & Violet 6 Twilight Masquerade
Balíčky v sadě 90
Formát Elite Trainer Box
Stránky výrobce https://pokemon.com/us
Jazyk Angličtina
Vhodný věk od 6 let
Záruka 2 roky

Příslušenství7

Alternativní produkty1