Ultimate Guard Magnetic Card Case 35 pt

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(3)Počet hvězdiček je 5 z 5
Omezené množství

Bohužel, ne každý produkt má od výrobce ideální balení. Technologie výroby krabic i balení folií se průběžně mění mezi edicemi a někdy i šaržemi.

U všech produktů s poškozeným balením je obsah balení ve 100% stavu. Zboží je nové, nerozbalené, poškození zpravidla nejsou natolik zásadní, aby došlo k poškození obsahu.
55 Kč s DPH
Nedostupné Sledovat dostupnost

Chraňte své cenné sběratelské karty pomocí originálních obalů Ultra PRO! Tyto pevné plastové chrániče jsou vyrobeny z velmi čirého PVC, aby vaše karty zůstaly v bezpečí při skladování, vystavování, obchodování i přepravě. S vnějšími rozměry 3" x 4" jsou tyto toploadery navrženy pro bezpečné uložení karet standardní velikosti (2-1/2" x 3-1/2") až do tloušťky 35ct. Každé balení obsahuje 25 jednotlivých toploaderů. Více

Kód produktu: UGD011032 Doprava a platba

Ultimate Guard

Získejte optimální ochranu pro vaše cenné karty s Ultimate Guard Magnetic Card Case o kapacitě 35 pt. Tento elegantní magnetický pouzdro nabízí jednoduché ukládání a vyjímání vašich karet díky svému spolehlivému magnetickému zámku. Jeho průhledná konstrukce umožňuje vystavit vaše oblíbené karty na viditelném místě, zatímco UV filtr chrání před škodlivým zářením.

Rozměry tohoto pouzdra jsou vnější 73 x 110 x 7,3 mm a vnitřní 64,4 x 89,8 x 1,1 mm. Důležité je zvážit vnitřní rozměry, abyste měli jistotu, že se vaše karty vejdou - pouzdro je navrženo pro standardní velikost karet, jako jsou Pokémon, Magic a podobné. Pouzdro pojme až 3 karty.

Investujte do tohoto špičkového pouzdra od Ultimate Guard pro vaše nejcennější sběratelské karty. 

Parametry
Záruka 2 roky