Práce ve WakuWaku

Ahoj, já jsem Aki! Tohle je můj malej svět, kde já a mí člověkové budujeme domov pro všechny fanoušky sběratelských karet, anime a dalších věcí týkajících se především Asijské popkultury.

Jako dynamický nováček na českém trhu jsme se rychle etablovali a dosahujeme impozantního růstu. Přestože se stále učíme a rozšiřujeme naše znalosti, naše energie a odhodlání jsou nepopiratelné. Nejsme omezováni tradičními korporátními předpisy – naopak, aktivně se věnujeme získávání zpětné vazby od našich zákazníků a pružně implementujeme změny v našich firemních procesech a metodách, pokud to přináší zlepšení našich služeb. Tato flexibilita a inovativní přístup nám umožňují rychle postupovat vpřed a rekordně růst na trhu v oblasti sběratelských karet.

Aktuálně se zaměřujeme na sběratelské a hrací karty, ale hlavním tématem je pro nás vše ze světa Asijské popkultury, takže kromě Pokémon a sběratelských karet také například anime a manga, okrajově i témata západní popkultury.

Naším posláním je nabízet nejširší sortiment fanouškovských produktů, který vyhovuje jak vášnivým hráčům Pokémon TCG a jiných her, nebo anime fanouškům, tak i sběratelům starších kousků, včetně těch skvostů, které se běžně nevyskytují na trhu. Naši zákazníci jsou pro nás prioritou, a proto neustále usilujeme o vylepšování našich služeb a zákaznických zážitků v každém kroku nákupního procesu.

Cílíme na to, být zdrojem zábavy pro celou rodinu - a to nejen prostřednictvím našich produktů.

Exekutivní pozice - Zlín

Supervizor logistiky a provozu (Zlín)

Rosteme a hodně rychle. A na to je nás v týmu málo.

Přijdeš k nám a zorganizuješ sklad a odesílání balíčků. 
Pod sebe si najdeš 2 další lidi, kteří budou v expedici. Kdykoliv bude třeba přiložíš ruku k dílu a pomůžeš s expedicí a celý týden si budeš hlídat, že vše se balí správně na 100%

Potřebujeme pojmenovat místa, zařadit zboží, neustále adaptovat tým na novinky spojené s růstem, pomůžeš s tvorbou procesů celého provozu. 

Tvým úkolem bude:
koordinace lidí
koordinace skladu
nábor a školení nových členů v týmů
optimalizace procesů a hledání cest k efektivnější správě skladu a expedice 

Expedovat se musíš naučit také ty. Hlavním tvým úkolem bude zajistit, aby šlapal sklad - lidé v týmu balili pečlivě, správně a včas. 

Na začátku budeš mít ve svém týmu k ruce jen jednotky lidí, ale počítá se s tím, že další přibudou, rosteme rychle.

Včera jsme měli 3 sklady, dnes máme 4 sklady a chystáme nový větší prostor, kam se v nejbližších měsících sklady spojí. Rozložení na více skladů jsou trochu bojové podmínky, ale máme systém aby to fungovalo efektivně a potřebujeme někoho, kdo se toho nezalekne.form

Logistika - Zlín