Práce ve WakuWaku

Ahoj, já jsem Aki! Tohle je můj malej svět, kde já a mí člověkové budujeme domov pro všechny fanoušky sběratelských karet, anime a dalších věcí týkajících se především Asijské popkultury.

Jako dynamický nováček na českém trhu jsme se rychle etablovali a dosahujeme impozantního růstu. Přestože se stále učíme a rozšiřujeme naše znalosti, naše energie a odhodlání jsou nepopiratelné. Nejsme omezováni tradičními korporátními předpisy – naopak, aktivně se věnujeme získávání zpětné vazby od našich zákazníků a pružně implementujeme změny v našich firemních procesech a metodách, pokud to přináší zlepšení našich služeb. Tato flexibilita a inovativní přístup nám umožňují rychle postupovat vpřed a rekordně růst na trhu v oblasti sběratelských karet.

Aktuálně se zaměřujeme na sběratelské a hrací karty, ale hlavním tématem je pro nás vše ze světa Asijské popkultury, takže kromě Pokémon a sběratelských karet také například anime a manga, okrajově i témata západní popkultury.

Naším posláním je nabízet nejširší sortiment fanouškovských produktů, který vyhovuje jak vášnivým hráčům Pokémon TCG a jiných her, nebo anime fanouškům, tak i sběratelům starších kousků, včetně těch skvostů, které se běžně nevyskytují na trhu. Naši zákazníci jsou pro nás prioritou, a proto neustále usilujeme o vylepšování našich služeb a zákaznických zážitků v každém kroku nákupního procesu.

Cílíme na to, být zdrojem zábavy pro celou rodinu - a to nejen prostřednictvím našich produktů.

Aktuálně hledáme
(klikněte pro více informací)